Петіо венге

Петіо – меблі для вітальні

Досить таки компактна стінка від компанії Гербор. Вітальня Петіо венге ДСП виготовлена за польською технологією з використанням сучасної  надійної фурнітури.

Темні кольори та чіткі лінії в поєднанні з невеликою ціною найбільше привертають увагу до цього меблевого виробу.

petio_gerbor
Петіо гербор

petio_korpus
Петіо корпус

petio_venge
стінка петіо

Польські меблі завжди славилися точністю, оригінальним дизайном та  довговічністю і вітальня Петіо від Гербор не виняток.

<<<Замовити вітальню Петіо>>>

Сама стінка виготовлена із ДСП європейського зразка. Фасади з того ж ДСП. Задня стінка з ламінованої ДВП кольору венге магія.

В меблях для вітальні Петіо передбачена тумба-тв та ніша під сучасні великі телевізори. Зручна велика шафа з трубою під вішаки для довгого одягу, та секція для книг чи інших речей.

Кольорові рішення:

petio_venge
Петіо венге

petio_dub
Петіо дуб сомоа

Розміри: 

Ширина 3100 мм Висота 2000 Глибина 520

Що стосується фурнітури, то виробник використав в цьому наборі звичайні роликові направляючі, міцні гнуті завіси та масивні металеві ручки, які й придають вітальні Петіо загадковості та оригінальності.

Дивіться відео:
 

Збірка цієї стінки здійснюється за допомогою системи міні-фіксів та комфірматів. Меблі Петіо додатково підстлені деревяними шкантами, які склеюються ПВА.

Стінка Петіо збирається дуже легко з мінімальним набором інструментів. Всі отвори зроблені фабрикою дуже точно. Поставляється в розібраному вигляді в  картонних коробках заклеїних скотчем з логотипом компанії Гнрбор-Холдинг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *