Ліжко Марсель

Нарешті дочекалися

Цього року в літку відома українська фабрика Гербор Холдинг випустила на ринок новинку. Система модульних меблів Марсель. Зовсім недавно нам довелося збирати кілька модулів цієї системи. Сьогодні хочу розказати Вам про двоспальне ліжко Марсель.

ліжко марсель від гербор

Виріб представлено в комбінації двох сучасних кольорів. Ясен сніжний та дуб сонома трюфель. Таку комбінацію не використовує більше ніхто. Двоспальне ліжко Марсель зроблене в старому доброму стилі класика.

 

новинка марсель

Як завжди фабрика Гербор Холдинг на висоті. В цьому випадку використала досить сучасну фурнітура, потовщену плиту ЛДСП, масивні МДФ карнизи та цоколя. Досить високе узголівя прикрашене карнизом. Має дві декоративні вставки – тафлі що продають цьому модулю шарму.

Взагалі ліжко Марсель 160 від Гербор Холдинг має якісь старовинні мотиви. Той факт що деякі модулі вже почали підробляти інші виробники, пророкує меблям системи Марсель гарні продажі в майбутньому. Якщо Вам сподобалось це ліжко, Ви можете замовити його в нашому інтернет магазині за кращою ціною. Зателефонуйте нашим консультантам, або замовте послугу зворотній дзвінок щоб отримати всю необхідну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *