Стіл Ацтека 1д1ш

Письмовий стіл Ацтека

Вітаю Вас шановні читачі цього блогу. Тут ми проводимо огляд меблів відомого в Європі бренду Гербор Холдинг. Сьогодні поговоримо про письмовий стіл Ацтека 1д1ш.

Досить таки вдала модель. Підходить як до дитячих, підліткових кімнат так і для офісів. Письмовий столик Ацтека виконаний в білосніжних тонах. Добре продуманий польськими дизайнерами. За таким столом хочется і вчитися і працювати.

Корпус – боковинки, поперечні царги, цоколя виготовлені з ЛДСП євро зразка. Всі деталі комковані на станку ПВХ кромкою. Фасади – МДФ покритий товстою ПВХ плівкою. Глянцеві МДФ дверцята та шухлядка ідеально вписуються в загальний інтерєр письмового столика Ацтека.

Оригінальності додає коричнева вставка дверцят. Виробник використав дорогу та якісну фурнітуру. Дверцята працюють на міцних італійських завісих з доводчиками. Шухлчдка стола працює на практичних німецьких самодотягуючих направлчючих які по праву рахуються одними з найкращих в світі.

Письмовий стіл Ацтека збирається дуже легко. Про всяк випадок ми публікуємо інструкцію по збірці цього виробу. Купити такий столик можна на нашому сайті за кращою в Україні ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *